Habitus International Recruitment to agencja headhunterska wyspecjalizowana w rekrutacji na rynku polskim i na rynkach zagranicznych: w krajach Unii Europejskiej oraz w Europie Wschodniej (Ukraina, Rosja, Białoruś). Oferujemy usługi rekrutacyjne, które są odpowiedzią na aktualne potrzeby Pracodawców i Kandydatów. Proponujemy gotowe rozwiązania dla najpilniejszych problemów wynikających z niedoborów kadr na rynku pracy, dostarczamy impulsu do rozwoju dla tych, którzy go utożsamiają z człowiekiem i jego habitusem – wrodzonymi i nabytymi kompetencjami, określającymi indywidualne kierunki obranej ścieżki zawodowej.

W naszej ofercie znajdą Państwo usługi headhunterskie, rekrutacje stałe oraz usługi pracy tymczasowej. Dodatkowo jako jedna z nielicznych agencji w Polsce specjalizujemy się w rekrutacjach specjalistów z Ukrainy zapewniając w ramach naszych usług zadbanie o procedury wizowe i relokacyjne.

Stawiając na dobre relacje zarówno z Pracodawcami jak i Kandydatami jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i sugestie dotyczące współpracy.

Nasz zespół to ludzie z pasją, z wieloletnim doświadczeniem w headhuntingu i w doradztwie personalnym. Współpracujemy także z ekspertami rynku pracy w Polsce i zagranicą, którzy profesjonalnie wspierają naszych Klientów i Kandydatów w obsłudze procedur wizowych, optymalizując koszty i czas jej trwania.

Dlaczego warto z nami współpracować?

  • stawiamy na elastyczność i zindywidualizowane podejście do każdego Klienta i Kandydata;
  • proponujemy konkurencyjne stawki dla świadczonych usług;
  • wspieramy naszych Klientów i Kandydatów na każdym etapie rekrutacji i po jej zakończeniu;
  • nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów w branży HR;
  • wybieramy optymalne metody poszukiwań;
  • dysponujemy szeroką bazą Kandydatów w Polsce i zagranicą.

Certyfikaty:
Jesteśmy Agencją zgłoszoną do GIODO oraz do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr KRAZ 12340.
Zapraszamy do współpracy i kontaktu!