Rekrutacje pracowników fizycznych z Ukrainy · Rekrutacja specjalistów i menedżerów zagranicą · Executive search · Headhunting specjalistów · Doradztwo personalne · Praca tymczasowa · Leasing pracowników

Kierownik ds. Sprzedaży

Wrocław (dolnośląskie)

oferta pojawiła się: 2017-07-12

Numer referencyjny: /1

Ilość wakatów: 1

Termin aplikowania CV: 2017-09-30

Opis

• Aktywna sprzedaż usług i rozwiązań dla przemysłu;
• Doradztwo w zakresie oferowanych usług i rozwiązań;
• Ofertowanie i negocjacja warunków kontraktów;
• Nadzór nad wdrożeniem kontraktu u Klienta (współpraca z działem technicznym);
• Opieka posprzedażna; budowanie długotrwałych relacji z Klientami.

Wymagania podstawowe

• Wykształcenie wyższe techniczne, w tym inżynierskie lub licencjat;
• Minimum 2 letnie doświadczenie w obszarze sprzedaży usług i produktów do przemysłu; bardzo dobra znajomość branży przemysłowej;
• Wysoko rozwinięte umiejętność sprzedażowe;
• Umiejętność budowania relacji interpersonalnych;
• Umiejętność dobrej organizacji pracy i priorytetyzowania zadań;
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

• Zatrudnienie w stabilnie rozwijającej się firmie
• Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o stałą podstawę i motywacyjne wynagrodzenie prowizyjne (bez targetu, typu „the sky is the limit…”)
• Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon
• Bogaty budżet reprezentacyjny i inne narzędzia ułatwiające budowanie relacji z Klientami

Podsumowanie oferty

Firma specjalizuje się w kompleksowej konserwacji urządzeń elektrycznych. Od lat budują doświadczenie oraz relacje z klientami na terenie całego kraju poprawiając bezpieczeństwo oraz efektywność działania systemów elektro-energetycznych w zakładach swoich Partnerów. Oferują najwyższej jakości obsługę poczynając od profesjonalnie wykonywanych pomiarów elektrycznych (w tym również termowizyjnych) poprzez najbardziej efektywne z dostępnych na rynku technologii czyszczenia.
Współpracują zarówno z największymi koncernami o zasięgu międzynarodowym, jak również z firmami działającymi na rynku lokalnym.
Partnerzy:
Energetyka
Górnictwo podziemne i odkrywkowe
Przemysł cementowy
Przemysł hutniczy
Przemysł lotniczy i zbrojeniowy
Przetwórstwo tworzyw sztucznych oraz gumy
Przemysł samochodowy
Przemysł chemiczny i petrochemiczny
Obróbka drewna
Przetwórstwo celulozowo – papierniczy
Przemysł drukarski
Cukrownictwo
Przemysł spożywczy
Przemysł farmaceutyczny i medyczny
Przemysł opakowaniowy
Produkcja RTV/AGD
Budynki biurowe
Centra handlowe
Lotniska
Transport kolejowy
 
Naszym Klientem jest polska firma specjalizującą się w konserwacji podzespołów elektroenergetycznych pracujących pod wysokim, średnim i niskim napięciem. W oparciu o unikatową innowacyjną technologię firma oferuje usługi czyszczenia podzespołów zabrudzonych między innymi: pyłami technologicznymi, rdzą, olejami i smarami, kwasami, tlenkami metali, sadzą czy związkami halogenowymi.
 
W związku z intensywnym rozwojem naszego Klienta wspieramy go w budowaniu doświadczonego i profesjonalnego zespołu. W chwili obecnej poszukujemy Sales Managerów we Wrocławiu i w Katowicach. Wkrótce rozpoczynamy rekrutację na obszarze Mazowsza i woj. Łódzkiego.
 
Stanowisko: Kierownik ds. Sprzedaży
Ilość wakatów: 2 Miejsce pracy: woj. mazowieckie, woj. dolnośląskie

Aplikuj

imię

nazwisko

telefon

e-mail

województwo

miasto

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez Habitus International Recruitment Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (adres: ul. Tyniecka 27/5, 02-615 Warszawa), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 12340 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych - w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Habitus International Recruitment Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.

To cię powinno zainteresować: